Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Në prag të turizmit, Greqia lehtëson masat anti-Covid, hapen dyqanet e vogla në shumë qytete; çfarë do të ndodhë me qendrat tregtare?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Greqia ka lehtësuar masat anti-Covid në prag të sezonit turistik, edhe pse koronavirusi po infekton mijëra njerëz çdo ditë.

Nga sot, janë rihapur bizneset e vogla në shumicën e qyteteve greke.

Qendrat e mëdha tregtare do të vazhdojnë të qëndrojnë mbyllur deri në një vendim tjetër.

Greqia ka regjistruar mbi 275 mijë raste që nga fillimi i pandemisë, mbi 8,300 janë viktimat, ndërsa infeksioni po përhapet megjithëse 16 përqind e popullatës është vaksinuar tashmë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img