Në prag të protestave, deputeti i PD krahason Ramën me liderin e Iranit: Të gjithë derrat kanë një turi…

Publikuar tek: politike, më 16:21 02-01-2018 Në prag të protestave, deputeti i PD krahason Ramën me liderin e Iranit: Të gjithë derrat kanë një turi…

Edhe pse në kohë festash, deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri nuk harron asnjë sekondë të bëjë opozitë.

Këtë herë deputeti demokrat ka sulmuar kreun e qeverisë duke e krahasuar atë më liderin e Iranit, për mënyrën se si i trajton protestuesit.

Në një postim në rrjetin social facebook, Strazimiri e quan Ramën, derr dhe i thotë se nuk mund ta nënshtrojë popullin ashtu siç bën lideri suprem në Iran.

Më poshtë postimi i plotë i Gent Strazimirit: 

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E PAPRITUR/ Kryetari i Vetëvendosjes jep dorëheqjen: Nuk mund të vazhdoj
Ministri i Jashtëm grek: Stop luftës me Shqipërinë, budallallëk historik »
Article Logic
Execution time: 0.010579824447632
array(1) { ["section"]=> string(108) "ne-prag-te-protestave-deputeti-i-pd-krahason-ramen-me-liderin-e-iranit-te-gjithe-derrat-kane-nje-turi-105175" }