Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Në pikë të mëngjesit’ në Selinë e PS, përfundon takimi i Ramës me drejtuesit politikë të 12 qarqeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

529cd8d1c642651f2fc2d4bc5adbaffb

Kryeministri Rama ka thirrur në takim sot, në Selinë e Partisë Socialiste në Tiranë, 12 drejtuesit politikë në qarqe të kësaj force politike.

Mbledhja nisi prej orës 08.30 të këtij mëngjesi, ndërsa në fokus kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve raportohet se kanë dorëzuar një raport për zhvillimin e fushatës. Gjithashtu, ata kanë raportuar dhe mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme, por prej dy muajsh nuk është zhvilluar. Saktësisht, takimet e Ramës me drejtuesit politikë në Selinë e PS janë pezulluar që në muajin nëntor kur Komiteti Teknik njoftoi masat antiCovid, për moslejmin e grumbullimeve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img