Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në orën 03.00 të mëngjesit, shpëthen në flakë makina në Sarandë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është djegur pjesërisht në Sarandë, në orët e parë të mëngjesit të sotëm.

Sipas Policisë, më datë 07.05.2021, rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”,  në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img