Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi flet për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Adrola Dushi ka folur për herë të parë, nëse është në një lidhje dashurie me këngëtarin Capital T. 

Por bukuroshja i menaxhoi shumë mirë provokimet në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ngacmuar për detaje nga jeta e saj sentimentale.

E pyetur konkrerisht nga Donaldi nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten, duke mos dhënë më tepër detaje.

Pjesë nga intervista:

Romeo: Kjo nuk i ngacmon çunat  tani sepse kjo është e lidhur.

Adrola: Unë nuk thashë asgjë, pse u ndave ti?

Donaldi: A je në një lidhje me këngëtarin Capital T?

Adrola: Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img