Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Në natyrë dhe larg politikës, Jozefina Topalli e kalon ditën nga “Liqeni” me nipin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli ditën e sotme ka vendosur që ta kalojë larg politikës dhe afër personave të zemrës.

Ajo ka postuar foto ku shihet se ka dalë shëtitje nga Liqeni, teksa shihet duke shëtitur me karrocë, ku ndodhet nipi i saj.

Topalli shihet në formë e veshur me të zeza teksa shëtit nga Liqeni me vajzën dhe nipin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img