Tirana
few clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
1.5kmh
20 %
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Në muajin e 8 të shtatzënisë, blogerja shqiptare përfundon me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Blogerja e njohur, Sara Karaj, ka përfunduar me urgjencë në spital, pasi është në muajin e tetë të shtatzanisë.  Ka qenë vetë Sara e cila në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se i kanë plasur ujërat.

Më tej ajo ka rrëfyer se kjo shtatzëni nuk ka qenë aspak e lehtë për të.  Fatmirësisht tani ajo dhe bebi ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

“Nata e djeshme nuk ishte me e zakonshmja per ne.

Pas plasjes se ujrave, u deryruam te kalonim naten nen survejim, dhe ky do te jete vazhdimi i ketij rrugetimi, derisa bebi te vendosi.

Nuk e kisha menduar qe ne javen e 33 do te isha ne kete situate, por le te themi qe kjo shtatezani nuk ka qene e lehte.

Doja ta ndaja kete moment me ju, sepse kur erdha ketu dje me kapi nje ndjesi e madhe faji, per gjera qe mbase i kisha shkaktuar une nga vrulli i perditshmerise, por me pas kur erdha ketu zbulova sa gra te tjera jane ne te njejten situate me mua. Ne kushte edhe me te qeta. Nese je dhe ti duke kaluar te njejten situate, nuk je vetem ti”, shkruan Sara.

Më shumë
spot_img
spot_img