Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Në motel nën shoqërinë e një të moshuare, humb jetën 64-vjeçari shqiptar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur në një motel në Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku mësohet se burri ka qenë nën shoqërinë e një gruaje 70-vjeçare, e cila ishte larguar sapo ambulanca kishte mbërritur në vendin e ngjajres.

Sipas burimeve të policisë Kosovare bëhet me dije se ky rast po hetohet, teksa thuhet se 64-vjeçari indetitieti i të cilit nuk është bërë i ditur për mediat nuk ka patur asnjë shenjë dhune në trupin e tij.

Megjithatë, trupi i viktimës është dërguar për ti bërë autopsinë për të kuptuar shkakun e vdekjes.

 “Rreth orës 12:17 min., policia ka pranuar një informacion nga një ekip e emergjencës se në një motel në Prizren është gjetur një person pa shenja jete. Hetuesit dhe forenzika kanë dalur në vendin e ngjarjes, është informuar Prokurori dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajete është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img