Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Në mes të natës, gruaja rreh burrin, e bën për spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4ffe0ee52c5ff6267edc12cb47c0e651

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje në Prizren.

Mediat kosoare raportojnë se një grua ka sulmuar fizikisht një burrë. Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime dhe ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia e Kosovës”, thekson njoftimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img