Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“Në mes të ditës në zonë të banuar lëvizin dy vinça”, Braçe i shqetësuar: Kaq pak vlen jeta?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-zëvendëskryeministri Erion Braçe ka ngritur një tjetër shqetësim ditën e sotme. Ai shkruan se në mes të ditës në një zonë të populluar lëvizin dy vinça.

Braçe shkruan se me lëvizjen e vinçve në mes të ditës rrezikojnë si punëtorët edhe kalimtatër që kalojnë aty poshtë.

Postimi i plotë i Braçes:

Tani;

Dite te diele, ne mes te dites dhe, me njerez qe levizin ne zonen me te populluar, poshte dy pale vincave e ku njeri po ndihmon te zgjatet tjetri!

Kaq pak vlen jeta?

Per ata punetoret aty lart e per cdokend qe leviz poshte;

Madje dhe per ata qe banojne ne pallatet ngjitur!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img