Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Në mes të ditës, në qendër të Kamzës, makina me shpejtësi ‘skëterrë’ përplas kalimtarin (FOTO NGA VENDI I NGJARJES)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a1d9d4d3ade541ba58453e058e6c9f21

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite të shtune në qendër të Kamzës.

Një makinë me shpejtësi ‘skëterrë’ ka përplasur një këmbësor, raporton newsbomb.al. Nuk dihet nëse këmbësori ia ka dalë t’i mbijetojë plagëve të marra teksa është dërguar me urgjencë në spital.

Qytetarë të shumtë janë mbledhur në vendngjarje teksa është njoftuar edhe policia që po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të këtij aksidenti të rëndë.

96283725_266994077759720_476528464032169984_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img