Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Në makinë bashkë me Fjolla Morinën, Gjykata nxjerr nga qelia biznesmenin Fisnik Syla dhe shoferin e këngëtares

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca24d771fbf0a03cc32e1718980337f5

Gjykata e Kukësit nxjerr nga qelia biznesmenin Fisnik Syla dhe shoferin e këngëtares Fjolla Morina, Fitim Muji, të cilët u ndaluan afro një muaj më parë në Doganën e Morinës pasi në makinën me të cilën udhëtonin u gjetën 2 armë zjarri pistoleta.

Mësohet se Gjykata ka vendosur të heq masën “Arrest me burg” për Sylën dhe Mujin pasi nga ekspertiza që u është bërë dy armëve të zjarrit, nuk janë gjetur shenja të gishtash të dy të ndaluarëve që shoqëronin Fjolla Morinën.

Fisnik Syla rezulton se është djali i biznesmenit të njohur shqiptar nga Kosova Agim Syla. Ata kanë në Belgjikë një rrjet prej 5 hotelesh, në zonën e Sint-Niklaas, ndërsa vet Fisniku është president i ekipit të futbollit FC Gerda Waasland.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img