Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Në lule të rinisë, ky është 24-vjeçari që humbi jetën sot nga aksidenti tragjik në Lezhë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky është Denis Dedgjonaj, 24-vjeçari që humbi jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur sot orët e para të mëngjesit.

24-vjeçari po udhëtonte me një makinë tip “Benz”, e cila  ka dalë nga rruga pranë kryqëzimit Ishull-Lezhë, rreth orës 03:00. Si pasojë, ka humbur jetën shoferi i makinës, 24-vjeçari Denis Degjonaj.

Pasagjeri Ndue Pjetraj ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar për trajtim të specializua.

Screenshot_3.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img