Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Në lule të “rinisë”, gjyshi befason gjithë autobuzin në mes të Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me sytë që i shkëlqejnë nga gëzimi dhe një buzëqeshje të ëmbël vështron nga xhami i dritares përbri tij…

Në foto është gjyshi rreth të 90-dhjetave i cili rrëmbeu vëmendjen e dhjetëra syve dje teksa qëndronte ulur në ndenjësen e autobuzit që po qarkullonte në pikun e mëngjesit në qendër të Tiranës.

I qetë i lumtur me trëndafilin që nuk e lëshoi nga dora, teksa i shijonte aromën përhumbi në mendime. Të rinjtë aty pranë u “xhelozuan” sepse ai ndihej po aq i ri sa ata. Me trëndafilin në duar zbret nga autobuzi dhe niset… mbase për tek e dashura e tij!

Më shumë

spot_img