Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Në Lipjan është e lehtë të bësh jetë, por jo të kalosh transit”, kryetari i Komunës së Lipjanit falenderon policinë për kapjen e 400 kg në kamion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, ka reaguar për herë të parë pas aksionit të Policisë së Kosovës, ku ditën e djeshme u kapën 400 kg kokainë.

Ai ka përgëzuar policinë për këtë aksion, duke ironizuar më tej duke u shprehur se në Lipjan është e lehtë të bësh jetë, por nuk është e lehtë të kalosh transit.

“Në Lipjan është e lehtë të bësh jetë, por nuk është e lehtë të kalosh transit! I përgëzoj Policinë dhe aktorët e tjerë për këtë aksion”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img