Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Në lidhje treshe, Rita Ora çmend fansat me fotot e fundit; puthje intime me regjisorin dhe aktoren e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e mirënjohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka çorientuar publikun ditët e fundit me disa foto që janë publikuar në media. Së fundmi ajo është përfolur për një marrrëdhënie dashurie me regjisorin e famshëm Taika Waititi.

Nga fotot e publikuara në media, duket se mes tyre është dhe një person tjetër. Bëhet fjalë për aktoren Tessa Thompson, e cila shfaqet në foto duke u përqafuar dhe puthur me Ritën, por dhe me regjisorin Waititi. Fotografitë tjera të publikuara më pas tregojnë Taikan teksa puth Ritën dhe më vonë edhe Tessan.

Aktorja Thompson në vitin 2018 e kishte bërë të ditur se tërhiqet seksualisht nga meshkujt dhe femrat, por nuk kishte pranuar ta identifikojë veten si biseksuale, ndërsa Rita Ora tashmë e ka pranuar se është biseksuale.

Më shumë

spot_img
spot_img