Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Në Lezhë dhe Tiranë, Lëvizja Vetëvendosje zyrtarizon emrat që do kandidojnë në zgjedhjet e 25 prillit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

16432615d2aafd26797befe3f37d3e27

Lëvizje Vetëvendosjes ditën e sotem ka zyrtarizuar dy kandidatët e parë në Shqipëri për zgjehdjet e 25 Prillit.

Bhët me dije se VV ka vendosur në në arkun e Tiranës Bojken Abazin dhe në qarkun e Lezhës Iliaz Shehun.

Kujtojmë që më herët LSI ka publikuar ekipin me të cilin do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit. Disa nga emrat ka publikur edhe edhe PD më herët.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img