Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Në kufijtë e të paimagjinueshmes, familja veriore shet vajzën për 6 mijë euro, çfarë ndodh më pas është edhe më e tmerrshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një histori në kufijtë e të pa imagjinueshmes vjen nga një familje veriore ku familja ka shitur vajzën tek një i moshuar për 6 mijë euro, por është më e tmerrshme ajo çfarë ndodh më pas.

Bashkimja ishte vetëm 18 vjeçe kur familja e martoi me një të moshuar nga Kosova i cili në 2005-ën ishte 61 vjeç.

Për bashëshortin e Bashkimes, 18 vjeçarja ishte gruaja e katërt. Kur e reja zbuloi të vërtetën pas 4 vitesh u kthye në shtëpi, por e ëma i mbylli dyert vajzës, pasi 6 mijë eurot i kishte shpenzuar për të rregulluar shtëpinë dhe për të martuar të birin, vëllain e saj.

E detyruar nga rrethanat, Bashkimja u kthye sërish tek bashkëshorti Ahmeti, i cili e izoloi. Bahkimja shprehet se  Ahmeti e dhunonte vazhdimisht dhe e izoloi nga gjithçka. Mirëpo sot, pas 12 vitesh nga martesa, Bashkimja 40 vjeçare prej 4 vitesh jeton vetëm me të birin dhe ndihmohet nga kisha. E gjendur mes vështirësive, Bashkimja kërkon ndihmë në emisionin “Me zemër të Hapur” në News 24, pasi burri 43 vite më i madh se ajo, kërkon t’i marrë të birin Albin, pasurinë e vetme që ajo ka.

Ajo tregon se aktualisht Ahmeti 83 vjeçar po bashkëjeton me gruan e tij të pestë. /Newsbomb.al/ 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img