Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Në krah të Kryemadhit, Meta uron besimtarët ortodoksë për Pashkët: Drita e kësaj dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë gjithmonë familjet tuaja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët ortodoksë për Pashkët.

Meta ka postuar një foto ku shihet në krahë të kryetares së LSI, Monika Kryemadhi që është edhe bashkëshortja e tij, teksa shkruan se drita e kësaj dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë familjet shqiptare me shpresë, mbarësi dhe gëzim.

 “ Gëzuar Pashkën! Drita e kësaj Dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë gjithmonë familjet tuaja me shpresë, mbarësi dhe gëzim,” shkruan Meta në postimin e tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img