Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Në krah të ish-lojtarit të Kombëtares dhe Jorida Tabakut, Basha ndjek ndeshjen Shqipëri-Angli në lokal

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha së bashku me ish-futbollistin Andi Lila, kandidaten e PD Jorida Tabaku dhe Belind Këlliçin po ndjekin ndeshjen Shqipëri-Angli në një nga lokalet e kryeqytetit.

Foton e ka publikuar Belind Këlliçi, ku shihet se Basha qëndron me maskë edhe në lokal.

“Me sy e zemër nga Shqipëria”, shkruan kryetari i FRPD. Ndeshja Shqipëri-Angli po zhvillohet në këto momente në “Air Albania” dhe rezultati është 0-1 për miqtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img