Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Në Kombinat numërohet edhe kutia e dytë, PS vazhdon të kryesojë ndaj PD, vijon rënia për LSI-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Kombinat është numëruar edhe kutia e dytë e votimit, që ka nxjerrë sërish fituese Partinë Socialiste.

Partia Socialiste ka arritur të marrë 176 vota nga kutia e dytë, e ndjekur nga Pd me 114 vota dhe LSI me 14.

Në total, deri më tani në Tiranë Partia Socialiste ka marrë 350 vota, PD 238 dhe LSI 26, ndërkohë që vazhdon numërimi në pothuajse të gjitha qendrat e numërimit në kryeqytet.

PS  350
PD  238
LSI  26

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img