Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

“Në kërkim të verës”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Duket se, VIP-ave tanë, nuk u mjaftojnë 3 muaj vere. Me ç’kuptojmë ne, ata dëshirojnë që çdo stinë të ketë diell dhe det. Siç shihet dhe nga fotot që publikohen në “facebook”, personazhet VIP-a janë në kërkim të vendeve tropikale gjatë sezonit të dimrit. Edhe Afërdita Dreshaj nuk i ka shpëtuar dot tundimit të pishinës, ku nuk ka harruar të pozojë me një delfin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img