Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu në Gjirokastër (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

50f8a6dcf9c7e5d69150ed3a0399a449

Policia e Gjirokastrës ka arritur që të arrestojë mbasditen e sotme të riun nga Gjirokastra i cili ishte shpallur në kërkim për kultivim dhe trafik droge.

Mësohet se në pranga ka përfunduar 18 vjeçari Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit.

I riu ishte shpallur në kërkim nga policia dhe prej dy ditësh qëndronte në arrati.

18-vjeçari u kapur mbasditen e sotme në Këlcyrë. Sakollari akuzohet për kultivimi dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë Policia dhe grupi hetimor në Gjirokastër po punojnë për zbardhjen e plotë të aktivitetit të 18-vjeçarit të arrestuar.

Më shumë

spot_img