Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Në kërkim për plagosjen te zyrat e PD, Ndriçim Jonuzi VIDEO-MESAZH nga arratia: Lul Basha më ka quajtur socialist. Nuk më vjen mirë se më ka humb sakrificat për PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndriçim Jonuzi (Tahiri), autori i dyshuar i plagosjes së djeshme në zyrat e PD në Kavajë, reagon nga arratia dhe thotë se “nuk i vjen mirë” që Lulzim Basha e ka quajtur socialist, pasi ai është një person që ka sakrifiku gjithë jetën për PD.

“E bëj këtë video për të sqaruar vëllezërit e mij myslimanë, që të rrinë të qetë sepse nuk kam ndërmend të merrem me politikë, sot e mot inshallah. Më kanë thënë që Lul Basha, kryetar i PD, më ka cilësuar socialist. Nuk më vjen mirë fare. Me mi humb gjithë ato sakrifica, gjithë jetën time për PD. Vetëm se me shfrytëzu këtë rast për fushatë, megjithatë e dinë vet”, thotë ndër të tjera Ndriçim Jonuzi (Tahiri).

Ai i përmend me emra të gjithë zyrtarët e lartë të PD me të cilët ka bashkëpunuar në Kavajë, por siç thotë nuk do t’i përmendi sakrificat e tij për PD sepse, videon e ka bërë vetëm për të sqaruar vëllezërit myslimanë.

Ndiqni VIDEON:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img