Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Në kërkim nga policia, kush është 33-vjeçari që qëlloi dy të rinjtë me thikë në Skrapar dhe më pas u arratis (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0d2c1e7af5810694506fce5fd4710fad

Xhoni Memollari 33 vjeç, është autori që ka qëlluar me thikë me thikë dy të rinjtë ditën e sotme në Skrapar, duke u shkaktuar plagë të rënda.

Bëhet me dije se personat e plagosur janë Endrin Myftari, 22 vjeç dhe Albi Çela, 20 vjeç. Mësohet se sherri ka nisur në pazarin e qytetit me fjalë ofenduese dhe më pas me grushta e thika.

Të rinjtë janë në gjendje të rëndë për shëndetin dhe janë nisur me ambulancë për në Tiranë, për mjekim të specializuar.

“Më datë 20.02.2021, rreth orës 12:20, shtetasi Xh.M, 33 vjeç, pas një konflikti të çastit ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasit E.M, 22 vjeç dhe shtetasin A.Ç, 20 vjeç.

Shtetasit e dëmtuar janë nisur me ambulancë në drejtim të spitalit Tiranë për mjekim me të specializuar. Grupi hetimor po kryen veprimet, dhe po punohet për kapjen e autorit të ngjarjes”, njoftoi policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img