Në Karavasta të gjithë të çmendur pas Xhonit, batuta therëse: Mos i hidh se e kemi lënë për ministrin (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 03-02-2018 Në Karavasta të gjithë të çmendur pas Xhonit, batuta therëse: Mos i hidh se e kemi lënë për ministrin (VIDEO)

Në Karavasta pelikani “Xhon” ka tërhequr vëmendjen e dhjetëra turistëve të cilët kanë nxjerrë aparatet dhe e kanë fotografuar e filmuar për minuta të tëra.

Sakaq, Ardian Koçi nga Administrata e Zonave te Mbrojtura-Qarku Fier, i cili si gjithmonë ndan video nga shpendët e rrallë, ka filmuar Xhonin e adhuruesit e tij duke u argëtuar së bashku.

Në video dëgjohet edhe një batutë therëse. “Mos i hidh se e kemi lënë për ministrin, po u ngop ai kush t’i japë më pastaj”.

NDIQNI VIDEON!

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja nga KUKËSI me zërin engjëllor, BIZNESMENI i njohur e suprizon në shtëpi (VIDEO)
Ministrja e preferuar e Ramës lë nam, e tall mbarë rrjeti (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013523101806641
array(1) { ["section"]=> string(112) "ne-karavasta-te-gjithe-te-cmendur-pas-xhonit-batuta-therese-mos-i-hidh-se-e-kemi-lene-per-ministrin-video-108960" }