Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“Në kafe me Fahri Balliun”, Blendi Klosi: Ja çfarë më tha Edi Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

92e415f01e2d94572bcb7bdfbe7c6a86

Ministri Blendi Klosi ka reaguar për herë të parë pas lajmit të publikuar në media, ku thuhej se kryeministri kishte bërë për ujë të ftohtë ministrin, pasi ishte kapur duke pirë kafe me Fahri Balliun.

I pyetur në emisionin “Open” rreth ngjarjes, Klosi as nuk e konfirmoi dhe as nuk e mohoi përplasjen me kryemistrin Edi Rama, por as kafen me Fahri Balliun.

Debati:

Eni Vasili: Ke marrë kritika të rënda në Kryesinë e PS, për një kafe me Fahri Balliun

Klosi: Nuk nxjerr asnjë fjalë se çfarë bëhet në forumet e Partisë Socialiste. Kam shumë vite në politike, por nuk kam folur kurrë për bisedat në PS.

“Edhe njeriu më i përulur nuk do të kishte dashur të ishte në vendin e Klosit sot”, mësohet t’i jetë drejtuar kryeministri, Blendi Klosit në mbledhjen e Kryesisë së PS.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img