Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Në javët e fundit të shtatzënisë, Emina Çunmulaj bën dedikimin emocionues për të birin: Shumë njerëz po të presin…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa ditët po kalojnë shtatzënisë së Emina Çunmualajt po i vjen fundi. E në këto ditë teksa po pret të voglin e saj, Emina ka shkruar disa fjalë mjaft të ëmbla për bebushin që pritet të vijë në jetë së shpejti.

“Kemi dhe disa javë i vogli im, vetëm unë dhe ti. Dhe pastaj, bëhu gati sepse këtu është një botë e madhe që të pret dhe në të ka shumë njerëz që të duan aq shumë duke të pritur por dhe shumë gjëra që mamaja do të të mësojë teksa rritesh për t’u bërë një zotëri dhe një njeri i sinqertë.”, ka shkruar Emina.

Në 11 prill ka qenë vetë Emina e cila dha lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël. Me një foto përkrah dy vajzave të saj, modelja shqiptare zbuloi se shumë shpejt ato do të bëhën me një vëlla.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img