Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në gjendje të rëndë shëndetësore, kandidati për deputet i PS-së dërgohet me helikopter në QSUT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

257841972251f2d52710d743525ac327

Melaim Damzi, kandidati për deputet i Partisë Socialiste është dërguar me urgjencë me helikopter në QSUT, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk është raportuar nëse ai është apo jo i infektuar me COVID-19, edhe pse struktura spitalore e QSUT përdoret për trajtimin e pacientëve të infektuar.

Melaim Damzi renditet i katërti në listën e PS në qarkun e Dibrës, ndërsa në profesion është mjek.

Ndërkohë mësohet se Damzi ka marrë mjekimin në spital dhe është në gjendje më të mirë sheëdetësore dhe pritet të dalë nga spitali.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img