Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Në gjendje të rëndë në spitalin e Tiranës, gazetari kërkon ndihmë për ikonën e humorit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ikona e humorit shkodran, Besnik Çinari ka pësuar ditën e djeshme atak kardiak dhe është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin e Tiranës.

Ndërkaq, gazetari i njohur Dëfrim  Methasani i ka shkuar për vizitë dhe ndërsa ndan këtë foto nga shtrati i spitalit me të, bën edhe një apel për ndihmë.

“Përsh miq. Isha mësuar ta shoh në skenë dhe në ekran, ta takoj në kafe, apo evente. Por ndjeva dhimbje sot tek e takova në reaminacionin e pavionit të kardiologjisë. Ju gjenda me aq sa munda, por humoristi dhe artisti shkodran Besnik Çinari ka nevojë për më shume. Ndaj ju ftoj ta mbështesim, kush mundet dhe sa mundet…Të shkuara mjeshtër”, shkruan gazetari.

Urojmë që aktori të rikuperohet sa më shpejt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img