Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Në gjendje të keqe shëndetësore, shihni si e zë gjumi Erdoganin gjatë takimit (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh po thuhet se presidenti turk Recep Tajip Erdogan nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Mediat vendase më hert kapën disa momente ku Erdogan shfaqet i pafuqishëm, duke u mbajtur tek ndihmësit e tij.

Së fundmi, ai sërish është kapur nga fotografët duke e zënë gjumi gjatë konferencës për shtyp në Angola.

Në pamjet e publikuara, Erdogan shihet që herë pas here ul kokën dhe mbyll sytë. 

Gjatë vizitës së tij në Afrikën e Jugut, në konferencën për shtyp me homologun e tij, Angkolezo Joao Lourenso, Erdogan është parë në gjendje jo të mirë shëndetësore. Analistët thonë që edhe fjalët i nxjerr me vështirësi nga goja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img