Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në gjendje të dehur, shoferi përplas kalimtarin në Durrës dhe largohet nga vendi i ngjarjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Bëhet me dije se shtetasi P.P., 42 vjeç, banues në Tiranë, pasi në lagjen nr. 18, Durrës, duke drejtuar mjetin tip” Benz”, në gjendje të dehur, ka aksidentuar shtetasin këmbësor E. K., 33 vjeç, banues në Durrës.

33-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës nën kujdesin e mjekëve. Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit.

Njoftimi i plotë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin:

P.P., 42 vjeç, banues në Tiranë, pasi në lagjen nr. 18, Durrës, duke drejtuar mjetin tip” Benz”, në gjendje të dehur, ka aksidentuar shtetasin këmbësor E. K., 33 vjeç, banues në Durrës dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Shtetasi i dëmtuar ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë, nën kujdesin  e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img