Hapësire reklamuese

Aktualitet

Në gjendje të dehur rrëzohet në anë të rrugës, ndërron jetë 53 vjeçari në Kurbin

Shkruar nga Newsbomb
Në gjendje të dehur rrëzohet në anë të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Kurbin. Burime për mediat bëjnë me dije se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar përtokë në aksin e vjetër Laç-Milot, në afërsi të Uzinës.

Viktima i identifikuar si Luan Kolici ishte në gjendje të dehur në momentin që u rrëzua dhe ka marrë dëmtime në kokë.

53 vjeçari ka qenë duke ecur në këmbë në anë të rrugës kur është rrëzuar dhe fatkeqësisht si pasojë e plagëve të marra në kokë ka gjetur vdekjen.  Nga veprimet hetimore paraprake dhe këqyrja e pamjeve filmike të administruara, dëshmitë e marra si dhe këqyrja e jashtme e kufomës, rezultoi se ngjarja është aksidentale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese