Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në gjendje kritike për jetën, aktorja e njohur aksidentohet nga një makinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Lisa Baines ndodhet në gjendje kritike për jetën, pasi u aksidentua nga një makinë.

Mediat e huaja bëjë me dije se aktorja ishte nisur për një darkë me bashkëshortin, por kur po kalonte rrugën një makinë e ka përplasur, duke i shkaktuar edhe plagë të rënda.

Aktorja 65-vjeçare, e cila ka luajtur në filmat Gone Girl si dhe Cocktail, u aksidentua dy ditë më parë, ndërsa gjendja e saj vijon të jetë kritike.

“Lisa është në gjendje kritike dhe ne do të dimë më shumë në ditët në vijim,” tha gazetarja Catherine Cranhold.

Gone Girl actress Lisa Baines severely injured after being hit
HOLLYWOOD, CA – NOVEMBER 14: Actress Lisa Banes attends the 18th Annual Hollywood Film Awards at The Palladium on November 14, 2014 in Hollywood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img