Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Në “garë” kush do të zbresë e para, plas sherri mes dy grave kapen për flokësh (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në media po qarkullon me shpejtësi një video ku shihen dy gra në një aeroplan të cilat po ziheshin me njëra-tjetrën kush do të dilte e para.

Kjo ngjarje paksa komike ka ndodhur Aeroportin Ndërkombëtar të Phoenix Sky Harbor dhe dëshmitarët të cilët ndodheshin aty janë shprehur mjaft të shqetësuar nga kjo situatë e krijuar.

Dikush u bë vonë për të kapur fluturimin e radhës dhe dikush tjetër pësoi sulm ankthi nga ajo skenë, mirëpo dy grave nuk ju bë aspak vonë për udhëtarët e tjerë. Ato vazhdonin “garën” e tyre se kush do të zbriste e para nga avioni.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img