Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Në fundjavë gati komedia e jashtëzakonshme “Hamami i Grave”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shtatë gra grumbullohen si zogjtë në kafazin e dëshiruar, “Hamami i grave”, në të cilin pastrohen nga myku i trupit dhe shpirtit, i gatuar nga dora e mashkullit që shfaqet vazhdimisht në prapaskenë.

Grave – zogj të pafata u presin pemën ku këndojnë. Ato hijëzohen. Komedi e magjishme, interpretim i hatashëm, kostume hamami që nuk të bezdisin, muzikë live nga një violiniste, këngëtare dhe kërcimtare që përfaqësojnë agimin.

Një komedi brilante që nuk duhet humbur për asnjë  arsye, madje mund të merren dhe para borxh…

9ebd3225 86e7 4725 be96 7ceff469ae6e
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img