Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Në “Foltore” krah Berishës, Evi Kokalari largohet nga Shqipëria: Nuk mund të iki pa falenderuar të gjithë…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari e cila në “Foltoret” që ka mbajtur ish kryeministri Sali Berisha është parë në krah të tij, po largohet nga Shqipëria.

Ajo me anë të një postimi bën me dije se po largohet dhe se ka falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur dhe mbrojtur publikisht.

Ajo shkruan se së shpejti do të publikohet një intervistë në “Vizion Plus”, që flet për “luftën” që bëhet për një të djathtë të fortë.

“Nuk mund të iki nga Shqipëria pa falenderuar të gjithë ata që më kanë mbështetur, mbrojtur publikisht dhe atyre që nuk humbën për asnjë moment besimin tek unë.

Kjo intervistë me Steve Bannon, që do transmetohet së shpejti në VIZION PLUS, ju dedikohet pikërisht juve dhe luftës që vazhdoni të bëni për të ndërtuar një të djathtë të fortë dhe një opozitë konservatore në Shqipëri.

Albanian Conservatism – STEVE BANNON UNFILTERED!” shkruaan Kokalari në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img