Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në festën e 7 Marsit, Manastirliu surprizon mësuesen e fillores: Fjalët nuk do mjaftojnë asnjëherë për t’iu shprehur dashurinë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ebf5c37e0e13c638177b494ebe6d2166

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme për festën e 7 Marsit ka surprizuar mësuesen e saj të fillores.

Manastirliu ka postuar një foto ku shihet me mësuesen e saj, teksa mban në dorë një buqetë me lule dhe disa dhurata.

“Me mësuesen time të fillores zysh Kaliopi Gjoni, në këtë ditë të shënuar për të gjithë mësueset dhe mësuesit tanë!

Gëzuar 7 Marsin të gjithë armatës së arsimtarëve! Fjalët nuk do mjaftojnë asnjëherë për t’iu shprehur dashurinë, respektin dhe mirënjohjen për dijen që përçoni dhe vlerat që transmetoni,” shkruan ajo në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img