Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në familjen e Vesa Lumës ka festë, këngëtarja i dedikon fjalët e ëmbla të birit për ditëlindje: Sa shpejt shkuan 5 vite krenaria jonë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar e jo vetëm. Në familjen e tyre sot ka festë, pasi djali i tyre ka datëlindjen dhe mbush 5 vjeç.

Këngëtarja ka postuar një foto të birit me tullumbace në duar, duke i dedikuar fjalët më të ëmbla të voglit të tyre. 

“Happy Bday. Gezuar jeta ime @lianxhari ! Sa shpejt shkuan 5 vjet ..ti vazhdon na ben krenar cdo sekond te jetes me karakterin tend luftarak,kujdesin e respektin ndaj nesh dhe shokeve tu ,e me shakat e tua ,e talentin qe ke ..qe na ben cdo sekond te jetes te lumtur e te bekuar qe te kemi! Te uroj ma te mirat e kesaj bote! Te me jetosh gjate sa malet me shendet lumturi e fat ne jete! Te duam me se shumti ne bote!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Çifti prej vitesh jetojnë në Zelanda e RE, duke u distancuar disi edhe nga bota e muzikës. Por ata janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku postojnë foto nga përditshmëria e tyre dhe projektet e rralla muzikore.

192666398 1036189253583506 2154311033751406050 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img