Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Në familjen e Bashës ka festë, vajza e vogël feston ditën e lindjes (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në familjen e Lulzim Bashës ka festë, pasi vajza e tyre e vogël, Viktoria feston ditën e lindjes.

Ka qënë bashkëshortje e Lulzim Bashës, Aurela që me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se vajza e tyre feston ditëlindjen.

Ajo ka ndarë një foto nga festa e ditëlindjes së Viktorias, ku shihet në oborr emri i vajzës me tullumbaca, teksa krahas postimit Aurela shkruan “Gëzuar ditëlindjes 10”, duke na treguar se vajza e tyre mbush 10 vjeç.

Aurela dhe Lulzim Basha janë prindërit e dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.

Foto e publikuar nga bashkëshortja e Bashës

Screenshot 4 19

Më shumë

spot_img
spot_img