Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Në dyqanin e mishit shisnin kokainë e kanabis, arrestohen 4 shqiptarë në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Katër shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët kishin një dyqan që shisnin mish, por që në fakt nuk shisnin vetëm mish, por dhe kokainë e kanabis.

albsig

Kanë qenë disa persona ata që kishin njooftuar policinë për aktivitetin kriminal. Gjatë kontrollit policia gjeti 5775 gram kanabis, 70 gram kokainë,  11.355 euro,  3 celularë dhe peshore precize elektronike.

Shqiptarët e arrestuar janë të moshës 35. 38.48 dhe 26 vjeç, indetiteti I të cilëve nuk dihet ende.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img