Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Ne duam që ai të ketë sukses”, politikani i afërt i Trump, uron Joe Biden

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

674bddac310923e6b3991dec96298529

I dërguari special i presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka uruar Joe Biden i cili mori sot zyrtarisht detyrën si president i SHBA.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Grenell shprehet se e uron Biden sepse e do Amerikën dhe dëshiron që ai të ketë sukses në forcimin e shtetit.

“Ne duhet ta përgëzojmë Presidentin e ri Amerikan, Joe Biden sepse ne e duam Amerikën. Ne duam që ai të ketë sukses në forcimin e vendit tonë të madh. Dhe ne nuk duhet të bëjmë atë që na bëri pala tjetër për 4 vjet – falas dhe pa u menduar të jemi kundër gjithçkaje që ai bën,” ka shkuar Grenell në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img