Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

‘Në drekë presh dhe vezë’, këngëtarja shqiptare i habit të gjithë me ushqimet që konsumon

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0331f652f84094dc9ac2a2f4ceab5735

Valbona Mema është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore.

E ftuar në ‘Ftesë në 5’, Valbona tregoi dhe një anë të fshehtë të saj.  Këngëtarja tregoi se, prej më shumë se dy vitesh i është nënshtruar një diete, që i përcakton ushqimet që duhet të konsumojë çdo vakt.

Valbona zbuloi menun e ditës së sotme në trasetim direkt, për mëngjes kishte pasur spinaq, ndërsa për drekë kishte konsumuar presh dhe vezë, pjatë që nuk ia kishte shuar plotësisht urinë.

Ndërkohë rrëfeu se darka nuk premtonte shumë , pasi duhet të kosumonte vetëm kungull të pjekur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img