Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ne do të sjellim ndryshimin”, Basha: Rama nuk mund të zgjidhë asgjë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

beeac20e332e02014b218709f5d003ea

Kreu i PD-së Lulzim Basha thotë se Edi Rama në 8 vite ka dështuar.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan se Nuk mund të zgjidhë më asgjë dhe se PD me 25 prill do të sjellë ndryshimin.

“Pas 8 vitesh dështime, Rama po flet për atë që do të bëjë. Pas 8 vitesh dështime, Rama nuk mund të zgjidhë asgjë. Ne mundemi. Më 25 prill ne do të sjellim ndryshimin – Rama do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë” shkruan Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img