Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Në ditën e saj të lindjes, këngëtarja e njohur zyrtarizon lidhjen e re

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

107f2ead66d466a880b0aa852094d68e

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande ka zyrtarizuar së fundmi lidhjen e saj të re.

Të premten ajo ka festuar 27-vjetorin dhe në ditën e saj të veçantë publikoi fotot e para pranë të dashurit, Dalton Gomez.

Lidhja e tyre është zbuluar gjatë karantinës, në videoklipin e këngës “Stuck with you”, Ariana u shfaq në fund duke kërcyer pranë tij.

Dyshja shfaqen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe duket se gjithçka po shkon në vijë.

ariana-dalton-1593181383.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img