Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në ditën e lindjes, Sokol Balla prezanton për herë të parë vajzën e vogël dhe zbulon emrin e saj: Babi s’më uroi dot (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për gazetarin Sokol Balla sot është një ditë e veçantë, pasi feston 48-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë, ai ka prezantuar për herë të parë vajzën e vogël, e cila erdhi në jetë pak kohë më parë. Në një postim në Facebook, gazetari Balla tregon se vogëlushja quhet Sayuri, emri i dytë i së voglës që në japonisht përkthehet: Lule e vogël.

Më tej ai shprehet se kjo është ditëlindja e tij e parë, ku i mungon urimi i të atit.

“Emrin e dytë e ka Sayuri: Lule e Vogël, ne Japonisht. Ne kujtim të tim eti. Sot ne ditëlindje, për herë të parë në 48 vjet Babi s’më uroi dot. Po sot Brooklyn-Sayuri më ledhatonte, në ditelindjen tonë të parë bashkë. Dhe engjëjt për pak çaste zbritën në tokë. Babi bashkë me ta”, shkruan Balla krahas fotos.

183306485 508834770255100 6745405832488544783 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img