Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Në ditën e lindjes, Mirjam Cani bën kërkesën e papritur në publik: Alban, e zgjerojmë dhe pak familjen?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ditën e sotme feston ditëlindjen. Nuk kishte sesi në një ditë të tillë të mungonte një urim i bukur dhe me fjalë të ndjera nga bashkëshorti i saj, Alban Skenderaj.

“Gëzuar gjysma ime. Nuk mund të kisha përkrahë në këtë jetë një bashkëshorte, shoqe dhe nënë më të mirë”, ka shkruante Albani në postimin e tij në rrjetet sociale.

Pak momente më pas ka qenë Miriami që ka postuar një foto të ëmbël në Instagram, ku shihet me familjen. Në një ditë kaq të veçantë për të, ajo i ka bërë kërkesën e papritur Albanit, duk i kërkuar edhe një fëmijë tjetër.

“Dhe kur reflektoj ne dite si kjo e sotmja mund te them qe asnje sukses tjeter nuk i afrohet dashurise dhe plotesimit qe me dhuroni ju. Alban Skenderaj Si thua, e zgjerojme dhe pak familjen?” shkruan Mirjan Cani në postimin e saj.

Mirani dhe Albani kanë një vajzë Amelian, dhe një djalë Duam, mbetet për të parë nëse çifti do të ketë edhe një fëmijë tjetër.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img