Në ditëlindjen e 87-të aktori i njohur i realizon ëndrrën e saj më të madhe

Publikuar tek: bota, më 16:33 23-03-2017 Në ditëlindjen e 87-të aktori i njohur i realizon ëndrrën e saj më të madhe

Në ditëlindjen e 87-të realizohet ëndërra e saj e madhe.

Aktori George Clooney i ka bërë një surprizë fanses së tij, duke e vizituar atë në azilin ku ajo jeton.

55-vjeçari ka realizuar ëndrrën e një prej banoreve më të mëdha në moshë, kur ai ka shkuar për t’i uruar asaj ditëlindjen e 87-të, pasi është kontaktuar nga stafi i azilit për të realizuar këtë dëshirë.

Pas shumë letrash të marrë nga stafi, aktori hollivudian, i cili jeton pranë azilit, ka shkuar për të përshëndetur Pat Adams, duke i dërguar një tufë me lule dhe një kartolinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Londrës, radha e Belgjikës: Ky ishte sulmi terrorist që ishte parashikuar
Identifikohet autori i sulmit terrorist në Londër, humbën jetën 5 persona »
Article Logic
Execution time: 0.014331102371216
array(1) { ["section"]=> string(81) "ne-ditelindjen-e-87-te-aktori-i-njohur-i-realizon-endrren-e-saj-me-te-madhe-72905" }