Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘Në det pa mbathje e pa syze’, Vittorio Sgarbi rrëfen tmerrin e përjetuar në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ee3292f9b0f1803f1b3eeca07d716e79

Vittorio Sgarbi, një nga personalitetet më të njohur italianë ka rrëfyer për mediat fqinje tmerrin që kaloi në Shqipëri, ku për pak u mbyt ndërsa notonte në Palasë.

“Ato që unë përjetova ishin momente paniku e frike. Unë rrezikova të mbytem, ndërsa bëja not pranë bregdetit në Palasës. Kjo ndodhi kur isha mysafir në atë që quhej si ‘Bregdeti i gjelbër”, tregoi ai për Tg.com24.

“Unë sot jam fatmirësisht gjallë. Dita nuk ishte e mirë dhe deti ishte me dallgë. Provova që të notoj në det. E vetmja që më ndoqi ishte vajza ime. Humba thuajse në thellësinë e detit.

Brenda në ujë isha pa të brendshme e pa syze”, tregoi Zgarbi për gazetaren italiane Barbara d’Urso.

Kujtojmë që u desh ndërhyrja e vajzës së tij dhe rojes bregdetare që ta nxirrnin Sgarbin nga deti.

LEXO EDHE: Personaliteti i madh Vittorio Sgarbi rrezikon të mbytet në Dhërmi, si e shpëtoi vajza nga fundi tragjik (VIDEO)

Zgarbi2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img