Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Në burg për grabitjen e autoblindave të bankës në Qafë-Kashar, familja kërkon që vëllai i Admir Muratajt të jetë në varrim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0a22ceb8eed5ee85a1ab7145eca4d8ab

Familja e grabitësit Admir Murataj, të vrarë dje në Rinas ka kërkuar leje që vëllai tjetër i tij, Aleksandër Murataj të marrë pjesë në varrim.

Aleksandër Murataj vuan dënimin në Burgun 313 në Tiranë pasi është në grupin e personave që janë shpallur fajtor për grabitjen e autoblindave të një banke të nivelit të dytë në rrugën kryesore në Qafë-Kashar, në shkurt të 2015.

Familja ka kërkuar leje nga që i vëllai i Admirit të marrë pjesë në varrim pasi dhe trupi i tij ndodhet në morg dhe do të tërhiqet nesër në orën 08:00 të mengjesit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img